HV732HTTE1243D
MFR.Part #
HV732HTTE1243D
JLCPCB Part #
C4237538
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS