HV732HTTE1213D
MFR.Part #
HV732HTTE1213D
JLCPCB Part #
C4146458
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS