HV732HTTE116J
MFR.Part #
HV732HTTE116J
JLCPCB Part #
C4047682
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS