HV732HTTE1025F
MFR.Part #
HV732HTTE1025F
JLCPCB Part #
C4333186
Description
-55℃~+155℃ 10.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS