HV732HRTTE9763F
MFR.Part #
HV732HRTTE9763F
JLCPCB Part #
C5765806
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS