HV732HRTTE9313F
MFR.Part #
HV732HRTTE9313F
JLCPCB Part #
C7287321
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS