HV732HRTTE9094F
MFR.Part #
HV732HRTTE9094F
JLCPCB Part #
C6967543
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS