HV732HRTTE8453F
MFR.Part #
HV732HRTTE8453F
JLCPCB Part #
C7206177
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS