HV732HRTTE825G
MFR.Part #
HV732HRTTE825G
JLCPCB Part #
C6638036
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS