HV732HRTTE7873F
MFR.Part #
HV732HRTTE7873F
JLCPCB Part #
C6576556
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS