HV732HRTTE7873D
MFR.Part #
HV732HRTTE7873D
JLCPCB Part #
C6638034
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS