HV732HRTTE7683F
MFR.Part #
HV732HRTTE7683F
JLCPCB Part #
C5738701
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS