HV732HRTTE755G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HRTTE755G
JLCPCB Part #
C7287313
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS