HV732HRTTE7323F
MFR.Part #
HV732HRTTE7323F
JLCPCB Part #
C6967532
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS