HV732HRTTE6983D
MFR.Part #
HV732HRTTE6983D
JLCPCB Part #
C6638030
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS