HV732HRTTE6803F
MFR.Part #
HV732HRTTE6803F
JLCPCB Part #
C5765756
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS