HV732HRTTE6343D
MFR.Part #
HV732HRTTE6343D
JLCPCB Part #
C7206172
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS