HV732HRTTE6203F
MFR.Part #
HV732HRTTE6203F
JLCPCB Part #
C6209996
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS