HV732HRTTE476J
MFR.Part #
HV732HRTTE476J
JLCPCB Part #
C7206169
Description
-55℃~+155℃ 47MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS