HV732HRTTE435G
MFR.Part #
HV732HRTTE435G
JLCPCB Part #
C5738677
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS