HV732HRTTE4303D
MFR.Part #
HV732HRTTE4303D
JLCPCB Part #
C6273933
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS