HV732HRTTE396J
MFR.Part #
HV732HRTTE396J
JLCPCB Part #
C6273931
Description
-55℃~+155℃ 39MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS