HV732HRTTE394G
MFR.Part #
HV732HRTTE394G
JLCPCB Part #
C6576530
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS