HV732HRTTE3833F
MFR.Part #
HV732HRTTE3833F
JLCPCB Part #
C6209973
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS