HV732HRTTE3573D
MFR.Part #
HV732HRTTE3573D
JLCPCB Part #
C6576524
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS