HV732HRTTE3483D
MFR.Part #
HV732HRTTE3483D
JLCPCB Part #
C6273923
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS