HV732HRTTE3404F
MFR.Part #
HV732HRTTE3404F
JLCPCB Part #
C6273921
Description
-55℃~+155℃ 3.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS