HV732HRTTE334G
MFR.Part #
HV732HRTTE334G
JLCPCB Part #
C6967501
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS