HV732HRTTE3323D
MFR.Part #
HV732HRTTE3323D
JLCPCB Part #
C6273919
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS