HV732HRTTE3243D
MFR.Part #
HV732HRTTE3243D
JLCPCB Part #
C5765671
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS