HV732HRTTE304J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HRTTE304J
JLCPCB Part #
C5765667
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS