HV732HRTTE2873D
MFR.Part #
HV732HRTTE2873D
JLCPCB Part #
C6967496
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS