HV732HRTTE275G
MFR.Part #
HV732HRTTE275G
JLCPCB Part #
C6273917
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS