HV732HRTTE274J
MFR.Part #
HV732HRTTE274J
JLCPCB Part #
C5655116
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS