HV732HRTTE2553F
MFR.Part #
HV732HRTTE2553F
JLCPCB Part #
C6967487
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS