HV732HRTTE2433F
MFR.Part #
HV732HRTTE2433F
JLCPCB Part #
C6637994
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS