HV732HRTTE224J
MFR.Part #
HV732HRTTE224J
JLCPCB Part #
C7206152
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS