HV732HRTTE1744F
MFR.Part #
HV732HRTTE1744F
JLCPCB Part #
C6209943
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS