HV732HRTTE1373D
MFR.Part #
HV732HRTTE1373D
JLCPCB Part #
C5738630
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS