HV732HRTTE134J
MFR.Part #
HV732HRTTE134J
JLCPCB Part #
C6060589
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS