HV732HRTTE1273D
MFR.Part #
HV732HRTTE1273D
JLCPCB Part #
C5655069
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS