HV732HRTTE124G
MFR.Part #
HV732HRTTE124G
JLCPCB Part #
C5738621
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS