HV732HRTTE1183D
MFR.Part #
HV732HRTTE1183D
JLCPCB Part #
C6209926
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS