HV732HRTTE114J
MFR.Part #
HV732HRTTE114J
JLCPCB Part #
C6576484
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS