HV732HRTTE1053D
MFR.Part #
HV732HRTTE1053D
JLCPCB Part #
C5765597
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS