HV732BTTD9104F
MFR.Part #
HV732BTTD9104F
JLCPCB Part #
C3975833
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS