HV732BTTD8453F
MFR.Part #
HV732BTTD8453F
JLCPCB Part #
C4286971
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS