HV732BTTD8204F
MFR.Part #
HV732BTTD8204F
JLCPCB Part #
C4340587
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS