HV732BTTD8064F
MFR.Part #
HV732BTTD8064F
JLCPCB Part #
C3959800
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS