HV732BTTD7684F
MFR.Part #
HV732BTTD7684F
JLCPCB Part #
C4240249
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS